20.10.2015

Фестиваль "Гармонія руху"

 З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямку в дошкільному  навчальному  закладі № 5 «Теремок» з 25 по 30 жовтня 2015 року пройшов фестиваль «Гармонія руху». У фестивалі брали участь діти різних вікових груп за участю батьків. Задіяно 180 дітей

(75 % ) до загальної кількості. Впродовж фестивального тижня проводилися різні заходи з використанням різноманітних форм організації дитячої діяльності . Вихованці здивували своїм  артистичним виступом у музично - спортивних святах «Сильні та завзяті в Україні Козачата», «Джерельце здоров'я»; музичній розвазі «Барви золотої осені». Учасники отримали солодощі. Результати фестивалю висвітлено на нараді при завідуючий та сайті дошкільного закладу.

З 15 по24  жовтня 2014 року  в ДНЗ №5 «Теремок» проходив  Фестиваль «Гармонія рухів», який охопив дітей різних вікових груп та батьків вихованців.

  Упродовж фестивального тижня були проведені: консультації для батьків, педагогів; музичні домінантні заняття з рухів; тематичні заняття, міні-заняття; заняття з фізкультури (з елементами фітболгімнастики , ігрового стретчингу); розваги: музичні та фізкультурні ; в другу  половину дня представлена робота за інтересами: спортивного гуртка « Веселий фітбол », хореографічного гуртка «Грація», театралізованого гуртка « Малятко», хореографічного гуртка « Веселі черевички».

Гармонія руху дає малятам здоров'я та силу духа