Колядки, щедрівки

      Весело та цікаво  пройшли  свята у нашому дошкільному закладі.

     А готувалися до них діти заздалегідь.  Вивчили колядки та щедрівки, перевдягалися у традиційні персонажі: Маланки та Василя, водили Козу.  Славили господарів, бажали здоров'я та добра. а дорослі  підготували малятам подарунки.

     Гарний настрій, щирі усмішки, добрі побажання дарувало свято глядачам. 

   Новий рік 2017

Під Новий Рік і дорослі і діти чекають на казку, на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків.

19.12.16р. в гостях у дітей з подарунками побув Святий Миколай, якому діти були дужі раді  !

 

У пятницю, 18 грудня, відбулося свято Миколая, яке подарувало масу позитивних емоцій, дитячих посмішок та радості. Під час свята маленькі учасники власноруч задекорували власний медовий пряник-миколайчик, а також зустрілися з героєм свята– Святим Миколаєм, з яким поділилися знаннями віршиків, хорошими вчинками, вміннями співати і танцювати. За це всі присутні отримали солодкі подарунки від Миколая.

                                                     Ходить осінь по садах

                                                       Ходить усміхається

                                                       Ніби в казці швидко так

                                                       Кольори міняються

 

 Під таким гаслом пройшло свято Осені у дошкільному навчальному закладі "Теремок". Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь подарувала дітлахам  мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

31.08.2015

Осипенко Інна Петрівна вихователь групи «Веселка» брала участь у Всеукраїнському  фестивалі «Україна – рідний край», де представила методичну розробку заняття  з патріотичного виховання для дітейстаршого дошкільного віку за темою «Історію міста знаємо - героїв не забуваємо». Вихователь узагальнила знання дошкільнят про місто, в якому вони живуть, його історичне минуле та сьогодення; закріпила назву рідного міста; розширила знання дітей про Велику Вітчизняну війну на прикладі  тричі Героя Радянського Союзу,  льотчика-винищувача І.М.Кожедуба та стала лауреатом

конспект заняття.pdf
Adobe Acrobat Document 1.2 MB

"Ми до спорту не байдужі – з фізкультурою

ми дружим"

 З 24.03 по 31.03.2014 року в дошкільному навчальному закладі № 5 «Теремок» стартував проект «Здорова дитина – щаслива родина», під керівництвом вихователя з фізичної культури Саприкіної Світлани Миколаївни. Метою якого була пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоров’я дітей, їх батьків та розвиток фізичних якостей. Основне завдання - створення цілісної системи фізкультурно – оздоровчої роботи, вдосконалення розвивального середовища для рухової активності дошкільників, організація сумісної інтерактивної діяльності дитячого садка та сім’ї , впровадження в освітній процес інноваційних здоров’язбережувальних технологій.

 

" Моє краще заняття"

16 січня 2014 року вихователь Домоцька Олена Миколаївна на високому професійному рівні  провела цікаве, інтегроване заняття пізнавального спрямування на тему: «Подорожуємо до Китаю - країни сонця і смачного чаю».

     Малята дізналися про культуру, побут, традиції  китайського народу,про різні види чаю. Із задоволенням проводили досліди: заварювали  чай  холодною, гарячою водою, перетворювали    із рідкого  стану  у твердий (лід), змінювали  кольорові  та смакові  властивості чаю шляхом додавання до нього лимону і сухофруктів, смакували   його.

     Були створені умови для творчої діяльності дітей з рисом. Дошкільнята із задоволенням прикрашали  ієрогліфи  різнокольоровим рисом.

    Педагогічний колектив щиро вітає Олену Миколаївну із зайнятим ІІ місцем в міському та  бажає нових професійних злетів, цікавих педагогічних ідей і творчого натхнення!!!

 

Фестиваль театральної творчості

матеріали фестивалю дитячого театральног
Microsoft Word Document 472.1 KB

Шевченкове слово: живе і живить.

З нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря 2014 рік в Україні оголошений Роком Тараса Шевченка. З ім'ям і творчістю цієї видатної людини педагоги ознайомлюють дітей ще з молодшого дошкільного віку. Його поезія відкриває дітям красу рідної мови, природи, сповнює їхні серця любов'ю до Батьківщини, прилучає до духовної та художньої культури нашого народу. В дитячому садку були проведені відкриті заняття, свята, виставки, вечори поезії, уявні екскурсії, літературні вікторини.

 

«Теремок» святкує День захисту дітей

2 червня 2014 року  дитячий садочок «Теремок»  відзначав Міжнародне свято присвячене  Дню  захисту дітей, метою якого було не тільки об’єднати та розважити дітей, а й розвивати  їх обдарування, талант, надати можливість відчути себе щасливою та захищеною дитиною. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

     У ході свята діти разом  з Ірискою  танцювали, приймали участь у різних творчих конкурсах, вікторинах, грали у рухливі ігри.  Дошкільнята розкривали свої творчі здібності у конкурсі малюнків на асфальті «Сонцем зігріті зростають наші діти». Незабутніми  стали чарівні  фокуси.  Вихованці отримали багато позитивних емоцій, вражень від яскравого свята, призи та солодощі.

     Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від розчарувань і зневіри, щоб вони росли здоровими , розумними і щасливими. Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!