З 14 по 20 листопада 2016 року  був проведений   Тиждень безпеки дорожнього руху

Метою якого було продовження  ознайомлення та закріплення знань  дітей про призначенням світлофора і значенням його сигналів; знаннь правил вуличного руху. 

З 23.11-27.11.2015р. був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Впродовж тижня проведено бесіди з дітьми на теми : «Що ти знаєш про пожежу?» ,«Безпека побуту» , «Що таке здоров'я?», «Будь уважним!»,«Його величність світлофор»; прочитанні оповідання  В. Яковенка «Цікаве запрошення», Х.Білінська «Пожежа в лісі»; діти із задоволенням  розігрували ситуації: «Небезпечна прогулянка», «Один удома» тощо. Під час художньої праці діти з вихователями виготовили дидактичні іграшки «Мій друг світлофор», «Перехрестя». Підсумком  тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  була виставка дитячих малюнків  «Безпека життя і здоров'я дитини».

В дошкільному закладі №5 традиційним стало проведення «Тижня безпеки дорожнього  руху»,  який проходив з  11 по 17 листопада 2014 року.

      З метою вивчення правил дорожнього руху була організована зустріч з інспектором ДАІ  Куриленко О.М., який у цікавій формі, з використанням кольорових ілюстрацій, у жвавому діалозі з дітьми  розповів про правила дорожнього руху та безпечну поведінку на дорозі, закріпив з вихованцями  дорожні знаки, використовував  проблемні ситуації , які діти із задоволенням розв'язували.      

     Вихователями були проведені змістовні заняття  на теми: «Безпека на дорозі», «Дорожні правила знай – завжди про них пам’ятай!»; перегляди відеоматеріалів, читання дитячої художньої літератури, заучування віршів, відгадування загадок про дорожній рух.

     Музичні керівники  провели цікаву розвагу «Веселий світлофор Моргайлик», показали дошкільнятам ляльковий театр «Загадки вулиці» , де вихованці в ігровій  формі закріпили  знання про безпеку дорожнього руху.