07.12.2015р.

     Педагоги взяли участь у проведенні Всеукраїнської   акції "16 днів проти насильства". Були оновлені інформаційно-правові стенди, на яких розміщено рубрики: «Поради психолога», «Телефони довіри», «Щоб в сім’ї не було насилля потрібно…» тощо.

    Проведені тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру: лекції на тему: «Насилля в сім’ї як соціальна проблема»; бесіди «Моя сім’я – проти насильства»;  зустрічі  з батьками «за круглим столом» : «Ні насильству в сім'ї»,«Взаємоповага- основа людських стосунків»; перегляди фільмів, презентацій  та соціальної реклами «Милосердя в нашому світі»; виставки дитячої творчості: «Я проти насильства», «Зігрій добром серця тих, хто тебе оточує», «Любов до ближнього – джерело величі людини». Вихователем –методистом  Костіною Л.П. організована книжкова виставка - огляди літератури з правової тематики. Вихователями проведені заняття з теми «Права дитини» та написання листівки дітей до батьків (як діти хотіли б, щоб до них ставились найближчі їм люди)

Зустріч з захисником Вітчизни Даниленко Д.В.

 «Подаруй  янголятко – оберег  для наших захисників»

Підготували вихователі та діти логопедичної групи"Пізнайко"

Підготували вихователі та діти групи "Розумники"

Інформація ШДНЗ №5 «Теремок»

про проведені заходи до Дня захисника України

 

        Відповідно Розпорядження Голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.09.2015 No447 «Про відзначення в Сумській області у 2015 році Дня захисника України», з метою вшанування бойового подвигу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України  в ШДНЗ №5 «Теремок» були проведені культурно - мистецьки,тематичні заходи.