Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. У рамках Всеукраїнської акції "Олімпійський тиждень -2019" та з нагоди Дня фізичної культури та спорту 9 вересня вихованці ЗДО N5"Теремок" брали активну участь у спортивних естафетах разом з спортивною організацією "Спорт для всіх" під керівництвом Віктора Альоші. Дошкільнята змагалися у спортивних естафетах з перекачування та передавання м'ячів ;бігу у ластах, з фітбол гирею ;пролізання крізь тунелі. Завершили змагання веселим флешмобом "Спорт єднає всіх і дорослих, і малих". Олімпійський рух поширює ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, тому бажаємо щоб всі діти завжди росли здоровими та щасливими!

В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі" у дошкільному навчальному закладі №5"Теремок" проводяться профілактичні заходи. Головною метою яких є збереження життя і здоров'я дітей на дорозі. Серед вихованців закладу проводяться конкурси малюнків та плакатів "Безпека - це життя!", тематичні заняття, музично - спортивні розваги.

Скінчилися літні дні. На порозі вересень. Вихованці закладу дошкільної освіти N5"Теремок" святкували свято "Вперед до країни Знань". Із свята 1Вересня починається цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в країну Знань! Нехай новий навчальний рік буде успішним для педагогів, дітей та батьків!!!

Оздоровлення  дітей в літній період в  закладі дошкільної освіти №5"Теремок"

https://www.youtube.com/watch?v=eCCc5Ajn1Fk&t=15

 

Сьогодні в нашому садочку № 5 "Теремок" пройшла спортивна розвага "Індейськими стежками". Діти долали різні перешкоди: проходили над прірвою, пролазили крізь хащі, стрибали на фітбол конячках, прикрашали обличчя індейця та ін. В кінці маленькі шукачі пригод знайшли скарб з солодкими подарунками. Вихованці отримали велике задоволення та незабутні емоції.

З 14 по19 червня 2019 року в селі Коблево  відбувся

Х МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ "ПЕРСПЕКТИВА", в якому брала участь виховтель-методист Костіна Л.П..

Головна мета заходу — підвищення професійної компетентності, творчий розвиток керівників, педагогів, практичних психологів закладів освіти, а також зміцнення здоровя, профілактика емоційного вигорання та активний відпочинок у колі колег і друзів.

Під час фестевалю проводилися  тренінги, мастер-класи, вечірні шоу-програми, конкурси, турніри , екскурсії та освітні програми.  

http://festival.eidotehnika.org/events/?e=153

         Колектив ЗДО №5 «Теремок» пишається зайнятим ІІІ місцем в обласному фестивалі-огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2019 році в номінації « Сучасне середовище  закладу дошкільної освіти для дітей раннього віку» , що проходив з 14 травня по 27 травня 2019 року.

        На обласний фестиваль-огляд фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2019 році» були представлені матеріали вихователів  «Теремка»  Алли Шрамченко   та  Марії Небелиці ( https://youtu.be/iQ3hrBhc3-s  ).

       Колектив « Теремка» щиро вітає Шрамченко Аллу Вікторівну та Небелицю Марію Миколаївну,

 з перемогою, зичить подальших творчих  успіхів у педагогічній діяльності і нових досягнень  !

"Запахло смачно паскою

У нашої оселі:

Будемо ми пригощатись, 

Раді та веселі". 

(Підготовка до свята Пасхи в групі "Смайлики" ЗДО №5).

Відповідно до річного плану роботи управління освіти і ЗДО N5"Теремок" 24. 04. 2019 р. було проведено підсумкове засідання школи передового педагогічного досвіду з теми "Пісочна фантазія" -арт -терапевтична технологія сенсорного розвитку дошкільників ", яке провела вихователь Олійник К.І. Учасники школи ППД ознаймились з прийомами виготовлення пісочних сувенірів, були надані рекомендації щодо використання арт -терапевтичної технології в роботі з дошкільниками.

16.04. 2019 р., відповідно до річного плану роботи управління освіти в ЗДО N 5 "Теремок" відбулося підсумкове засідання міської Школи молодого музичного керівника, яке провела музкерівник Лазуткіна О.Є..Підведені підсумки роботи за 2018 -2019 н.р.,надані рекомендації молодим колегам щодо плідної співпраці з вихователями під час музичної діяльності.

12.04. 2019 року в дружній родині ЗДО N5"Теремок", відповідно до річного плану роботи вихователя з фізичної культури Саприкіної С.М. відбулася яскрава та захоплююча розвага для дітей і батьків "Цирк запалює вогні". Відкрив спортивний захід цирковий флешмоб у виконанні вболівальників. У цирковій програмі діти дивулали спортивними танцями,фокусами. Команди із задоволенням виконували різні завдання у естафетах. Ігрова форма проведення залишила позитивні емоції та піднесений настрій. Дружні команди отримали подарунки та нагороди.

"Батьки та діти, діти та батьки - одвічне коло на усі віки" під таким гаслом 28. 03. 2019 р. в ЗДО № 5"Теремок" пройшла літературна вікторина "У світі чарівних казок", яку підготувала і провела вихователь Некрасова Н.Н. В дружній, теплій атмосфері діти разом з батьками брали участь у різноманітних конкурсах, які сприяли розвитку мовленнєвої, пізнавальної та творчої активності. Малювали ілюстрації до казок, порівнювали казкових героїв, відгадували назви казок, складали пазли тощо. Діти і батьки радо виконували завдання вікторини!!! Всі отримали емоційне задоволення!!!!

В ЗДО №5"Теремок " 28. 02.2019 року дошкільнята разом Масляну святкували, в гості Весну закликали. Святковий настрій підтримували сюжетні герої, цікаві ігри -естафети, пісні, танці. Діти із задоволенням пригощались смачними млинцями, катались на конячці.

Залучати до прекрасного, розвивати внутрішний світ не тільки дітей, а й дорослих, які працюють разом з дітьми, так 26. 02.2019 в ЗДО№5"Теремок " керівник гуртка "Пісочні фантазії" Олійник Катерина Іванівна провела майстер -клас для працівників дошкільного закладу, ознайомила учасників з прекрасним видом мистецтва арт -терапевтичної технології. Мастер -клас пройшов в теплій і дружній атмосфері. 

Відповідно до річного плану роботи ЗДО № 5"Теремок " 21.02. 2019 року пройшла фізкультурна розвага "Зиму проводжаемо, Весну зустрічаємо "для дітей п'ятого року життя. Веселе свято було наповненно цікавими іграми та конкурсами, де діти поєднували рухливі ігри і вправи з LEGO промінцями, пісні та таночки, які сприяли гармонійному фізичному та всебічному розвитку дитини. Прихід сюжетних персонажів Весни, Зими, Снігової Баби надало емоційного забарвлення та гарного настрою. Така форма роботи об'єднує всіх і виховує доброзичливе ставлення один до одного.

15.02.2019 року естафета "Тиждень педагогічної

майстерності " завершила вихователь п'ятого року життя групи "Чомусики" Анікушина Ю. Ю. поділилась своїм досвідом роботи із використанням конструктора LEGO в сенсорно -пізнавальному розвитку дітей. Дошкільний заклад N5 "Теремок "пишаєтся своїми педагогами!!!

29 січня 2019 року вихователь старшої групи з вадами мовлення ЗДО №5 «Теремок» Некрасова Н.Н. взяла  участь  в  фестивалі інноваційних занять,  де показала  комплексне, пізнавально – мовленнєвого спрямування заняття  з використанням інноваційної технології Л. Б. Фесюкової «Виховання казкою» на тему «Казки ми знаємо -  про них розповідаємо»

Розширила знання дітей про добре  знайомі казки  і систематизувала знання  про українські народні казки,  удосконалювала вміння малят  зв'язно і послідовно висловлювати свої думки.  Сприяла лексичному розвитку та збагаченню і активізації словника дітей  назвами казок  та їх героїв.  Підтримувала у дітей цікавість до дитячої творчості,  зокрема до казки.  Закріпила  знання дітей про речення,  склади  та вміння моделювати різні українські народні казки  за методикою Л. Б. Фесюкової.

Відповідно до річного плану роботи ЗДОN5 "Теремок "продовжуе стартувати "Тиждень педагогічної майстерності "12.02.2019р.естафету прийняла вихователь групи раннього віку Михайленко В.О.,яка показала комплексне заняття сенсорно -пізнавального спрямування з використанням LEGO -технологій.

Вирішальне значення для повноцінного розвитку малюка має своєчасне оволодіння мовою.

Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема у розвитку її мовлення належить сім’ї, тому  29.01.2019 року в ДНЗ № 5 «Теремок» вчителем – логопедом  Рибалко І.О. було проведено відкрите заняття для батьків на тему: «У пошуках чарівної квітки», де батьки змогли переглянути різні методи і прийоми при ознайомленні дітей з новою літерою. Батькам було цікаво переглянути чому їхні діти навчилися за перше півріччя.

 

 

        Відповідно до річного плану роботи ЗДО № 5 "ТЕРЕМОК" проходить Тиждень педагогічної майстерності. 05.02. 2019 року молодий спеціаліст вихователь Небилиця М.М. провела майстер -клас для педагогів, показавши комплексне заняття сенсорно -пізнавального спрямування з використанням LEGO -технологій на тему "Зимові пригоди жирафа Чика ". За допомогою LEGO - технологій збагачувала предметно -практичну діяльність дітей, продовжувала знайомити з сенсорним еталонами кольору, величини, сприяла розвитку культури спілкування, пізнавальної активності, дрібної моторики і конструктивних здібностей. Дошкільний заклад "Теремок " пишається молодими спеціалістами!!!

Хореографія, на відміну від інших видів мистецтва в володіє величезними можливостями для повноцінного естетичного удосконалення дитини, а також ії гармонійного духовного та фізичного розвитку. Танок органічно поєднував в собі різні види мистецтва: музику, елементи театру, фольклор, тим самим є найбільшим джерелом естетичних вражень дитини. На базі ЗДО N5"Теремок" 5.02.2019 року під час проведення методоб'єднання музичних керівників, був проведений майстер-клас хореографом Стариковою О. М., який пройшов у дружній і творчій обстановці.

      Відповідно до річного плану роботи в ЗДО №5 "Термок " досвідчений вихователь Михайленко Л.М. провела майстер -клас для молодих педагогів. Цікаво, творчо та креативно пройшла педагічна майстерння! Всі отримали ємоційне задоволення.

Міська школа вдосконалення педагогічної майстерні молодого музичного керівника"Формування професійної компетентності " 01. 02. 2019 року на базі ЗДО №5 "ТЕРЕМОК " пройшов майстер - клас для молодих музичних керівників, який провела досвідчений педагог Лазуткіна О.Є. Захід пройшов у теплій і невимушеній атмосфері. Всі учасники отримали емоційне задоволення.

04 грудня 2018 року педагоги  заклад дошкільної освіти №5 «Теремок» Олійник К.І , Шрамченко А.В. взяли участь  в відкритих заняттях в рамках методичного об’єднання , де ділилися  своїм  досвідом  з педагогами міста.

         В дошкільному навчальному закладі №5 «Теремок» з 11 вересня  по 18 вересня 2018 року в рамках підтримки Олімпійських Ігор, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом було проведено тиждень олімпійського заняття .

     Були проведені міні-змагання на визначення  найшвидшого, найспритнішого та найсильнішого серед старших дошкільників, рухливі ігри, з метою розвитку фізичних якостей і зміцнення здоров'я дітей . В них взяло участь 68 дітей дошкільного віку (26 дівчат та 42 хлопчика) і були нагороджені призами та солодощами.

     Відбулось урочисте свято «Малі Олімпійські ігри» із запрошенням почесних гостей зі спортсменами  - випускниками навчального закладу: Забутною Марією, Борисенко Світланою – призерами обласного та всеукраїнського рівня, які мають спортивні досягнення.

           Вихователь дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» Левченко Юлія Олександрівна  провела  заняття з англійської мови «У гостях у Веселки». Заслуговує на увагу, доцільне застосування вихователем різних форм організації дітей на заняттях: фронтальну, індивідуальну та робота групами.  Вправляла малят у вживанні англійських слів, в повторенні лексичних тем «Кольори», «Тварини», «На галявині». Враховувала рівень розумових здібностей дошкільнят. Під час заняття  забезпечувала принцип пізнавального інтересу до вивчення англійської мови. Діти показали гарні знання. 

      В дошкільному навчальному закладі №5 «Теремок» продовжується естафета  занять  логіко – математич-ного спрямування , відповідно  до річного плану роботи. Вихователь дітей шостого року життя Осипенко Інна Петрівна разом зі своїми вихованцями показала математичний  Брейн – Ринг.

     Під час математичного  Брейн – Рингу використовувала різноманітні форми та методи роботи: дидактичні ігри, логіко-математичні та практичні завдання, запитання проблемного та пошукового характеру, загадки тощо.

      Діти демонстрували уміння робити висновки, виконували операції логічного мислення: порівнювали, класифікували. Для розвитку логічного мислення, самостійності Інна Петрівна пропонувала дітям розв’язувати проблемні завдання, вчила шукати відповіді на запитання «хто думає інакше?», «як можна відповісти по-іншому?».

      Замість звичайної розповіді та пояснення, ставила дітей в умови суперечливості, що зацікавлює їх і активізує процес мислення. Доцільно використала мозковий штурм, елементи дослідницької діяльності при ознайомленні дітей з якостями об’ємних геометричних фігур.

     Для стимулювання пізнавальної діяльності, формування у дошкільнят навичок логічного мислення використовувала дидактичні розвиваючі ігри «Математична піраміда»,  «Чарівні кільці» ,  «Незвичайні палички», «Математичне килим». 

      Згідно з  річним планом роботи  дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» вихователь Сема Олександра Віталіївна показала  комплексне заняття логіко-математичного спрямування на тему «Весела подорож Колобка».

       За допомогою настільних ігор «Хамелеон», «Квірклплексід»,  логічної головоломки Красноухова «Складушки»  удосконалювала знання дітей про числовий ряд, властивості геометричних фігур. Закріпила навички рахунку в межах 5; вміння знаходити об’єднуючий символ між двома будь-якими картками; вправляла в умінні лічити порядковою і кількісною лічбою в межах 5, розрізняти цифри від 1 до 5, виявляла уміння дітей будувати числовий ряд, формувала уміння лічити прямою та зворотньою лічбою, уточнила уявлення про геометричні фігури (круг, квадрат, трикутник, прямокутник, ромб, овал), стимулювала до мовленнєвого спілкування.

     Сприяла розвитку культури спілкування та пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення, просторового орієнтування, комбінаторних і конструкторських здібностей, спритності реакції; розвивала логічне мислення, просторову уяву, пам'ять, увагу, уміння правильно співвідносити число та цифру.

     Впродовж всього заняття виховувала емоційно-позитивне ставлення до пізнавальної діяльності, інтерес до казок. Сприяла появі емоційної чуйності і щирого бажання допомогти героям казки, виховувала дружні стосунки між дітьми, працьовитість та пізнавальний інтерес до занять з математики.