ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

1. Продукти харчування у дошкільний навчальний заклад №5 постачають підприємства, установи і організації згідно з договорами, укладеними з дотриманням вимог  діючого законодавства України транспортом, який відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, має санітарний паспорт і відповідні супровідні документи.

2. У дошкільному закладі встановлено 3-х разове збалансоване харчування дітей, необхідне для їх нормального розвитку і росту із дотриманням натурального набору продуктів. Організація харчування здійснюється згідно вимог Інструкції з організації  харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України від 17.04.2006 за № 298/227) та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22.11.2004 року №1591.

3. Контроль   за   організацією   та   якістю   харчування, вітамінізацією страв,  закладкою продуктів харчування,  кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку,    правильністю   зберігання,   дотриманням   термінів реалізації  продуктів  покладається  на  медичних  працівників  та завідувача дошкільного закладу.

4.  Батьки або особи, які їх замінюють , вносять плату за харчування дітей у розмірі, що не перевищує 50% від вартості харчування за день відповідно до чинного законодавства.