Як працювати із системою електронної реєстрації до дошкільного закладу

 

 

Дії батьків

1.     Вхід на сайт електронної реєстрації до дошкільного навчального закладу http://dnz-reg.nz.ua/.

2.     Реєстрація  на сайті одного з батьків дитини.

3.     Перегляд та вибір дошкільного навчального закладу:

o   перегляд списку всіх дошкільних закладів певного населеного пункту;

o   ознайомлення з інформацією про дошкільний заклад;

o   перегляд електронної черги до ДНЗ.

4.     Подача заявки на постановку до черги:

o   внесення інформації про дитину;

o   вибір бажаного закладу;

o   вибір бажаного року зарахування до дитячого садка;

o   внесення серії свідоцтва про народження обов’язкове (щоб запобігти реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і такими самими персональними даними);

o   для підтвердження введеної інформації можна додати скановану копію документа (свідоцтва про народження дитини, документа, що підтверджує наявність пільг);

o   внесення інформації про представника дитини.

5.     Відстеження місця заявки у черзі на сайті.

6.   Отримання електронною поштою відомостей про перевірку, прийняття та інші дії із заявкою.

7. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до завідувача з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини) або прикріпити до заяви на сайті скан-копії вищевсказаних документів.

Якщо протягом 10 робочих днів дані в заяві не будуть підтверджені документами, Вашу заяву буде анульовано.

8. Якщо батьки не в змозі самостійно зареєструватися, треба звернутися до управління освіти Шосткинської міської ради за адресою:

м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 9, спеціаліст - Сикольчук Наталія Федорівна

 

 


Правила для батьків

  1. Не навчайте того, з чим ви самі необізнані. Для правильного виховання дитини треба знати її вікові та індивідуальні особливості.
  2. Не сприймайте дитину як свою власність, не ростіть її для себе. Ваша мета – виростити її для життя серед людей.
  3. Довіряйте дитині. Пояснюйте, що вона робить краще, а не гірше. Залишайте за нею право на власні помилки, тоді дитина оволодіє вмінням їх самостійно виправляти.
  4. Не ставтесь до дитини зневажливо. Дитина повинна бути впевнена в своїх силах, тоді з неї виросте відповідальна особистість.
  5. Будьте терплячими. Ваша нетерплячість – ознака слабкості, демонстрація вашої невпевненості у собі.
  6. Будьте послідовним у своїх вимогах, але пам’ятайте: твердість лінії у вихованні досягається не покаранням, а стабільністю обов’язкових для виконання правил, спокійним тоном спілкування, неквапливістю і послідовністю.
  7. Потурбуйтесь про те, аби ваша дитина накопичувала досвід у спокійному темпі. Дозволяйте їй відпочивати від розпоряджень, наказів, зауважень. Нехай вона вчиться розпоряджатися собою.
  8. Виключіть із своєї практики вислів: «Роби, якщо я наказав!» Замініть цю форму вимоги на іншу: «Зроби, тому що не зробити цього не можна, це принесе тобі користь»
  9. Оцінюючи дитину, кажіть їй не тільки про те, чим ви особисто незадоволені, а й про те, що вас радує. Не порівнюйте її з сусідською дитиною, однокласниками, друзями.Порівнюйте, якою вона була вчора і якою є сьогодні.
  10. Ніколи не кажіть, що вам ніколи виховувати свою дитину. Давайте вчитися виховувати наших дітей, пізнавати те, чого ми не знаємо, знайомитись з основами педагогіки, психології, якщо насправді любимо їх і бажаємо їм щастя